Традиција во мало

Е-пошта Печати PDF

 Рачно изработени керамички магнети, секој од нив исцртан со посебно внимание и љубов.Мал детал за Вашиот дом или подарок за Вашите пријатели.Ве очекуваме на нашиот штанд во Т.Ц. Рамстор, имајте пријатно попладне :)

1006207 506079949460719 1131008238 n

2010 © ГАЛЕРИЈА МАРКОВСКИ. Сите права се заштитени. Развиено од PROCESS IN & INDESIGN. Хостирано од INHOST.

Вие сте тука: БЛОГ Традиција во мало