Подарете среќа!

Е-пошта Печати PDF

Одберете со љубов и подарете среќа! Нека секој Ваш подарок биде проткаен со дел од македонската традиција, Ви посакуваме убав ден и Ве очекуваме во Т.Ц. Рамстор. Повелете!

1381965 543266459075401 1201448075 n

181285 489706527764728 433809853 n

 

2010 © ГАЛЕРИЈА МАРКОВСКИ. Сите права се заштитени. Развиено од PROCESS IN & INDESIGN. Хостирано од INHOST.

Вие сте тука: БЛОГ Подарете среќа!