БЛОГ

Кафето со најблиските е најубаво!

Е-пошта Печати PDF

183027 131390986929619 6746993 n

 Испијте шолја топло кафе во друштвото на Вашите најблиски, а ние ќе се погрижиме таа да биде изработена само за Вас! Ве очекуваме во Т.Ц. Рамстор и имајте прекрасен снежен ден!

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

2010 © ГАЛЕРИЈА МАРКОВСКИ. Сите права се заштитени. Развиено од PROCESS IN & INDESIGN. Хостирано од INHOST.

Вие сте тука: БЛОГ